Биомагниты для схуднення: плюси та мінуси застосування

Биомагниты – повністю продукт свого часу. Проблема схуднення стала актуальною ще півтора-два десятиліття тому і з тих пір продовжує залишатися на піку актуальності. Мас-медіа пропагують культ стрункого, легкого тіла у всіх його варіаціях – від хворобливої, майже анорексичних худорлявості пару років тому до атлетичного рельєфного тіла зараз. Суть одна – красивий чоловік зобов’язаний бути худим, і ніяк інакше.

Залишимо осторонь етичну сторону питання і приймемо як даність: худоба – це те, до чму прагнуть всі. На тлі цього почало виникати безліч методик, що пропонують обійти класичний набір «здорове харчування і помірні фізичні навантаження». Адже дієта вимагає чималої сили волі, а в контексті кризи – ще й кілька великих витрат на харчування, ніж звичний раціон, а фізичні навантаження, навіть помірні, з незвички досить стомлюючі і не викликають почуття задоволення і радості, а роздратування і втому. Так чи інакше, схуднення за класичною, перевіреною методикою по плечу далеко не кожному.

Тут-то і починаються альтернативні шляхи. Усілякі таблетки, чаї, «чудодійні» пояси та інше. Всі виробники як один обіцяють швидке схуднення без особливих зусиль, досить тільки купити продукт. Останнім часом серед таких засобів все більшу популярність набувають биомагниты.

Принцип роботи биомагнита для схуднення

Биомагнит виробляє електромагнітні хвилі, що впливають на магнітне біополе людини і безпосередньо на мозок. Вся суть в гормонах: впливаючи через акупунктурні точки на кору головного мозку, биомагниты стимулюють організм виробляти якийсь гормональний набір, нормализирующий обмін речовин і спалює жирову тканину. Крім того, в наслідок стимуляції організму починають виводитися шлаки і токсини, що заважають нормальній роботі всіх систем.

У цілому, при дотриманні інструкцій із застосування, виробник гарантує наступні ефекти:

  • Зменшення ваги зі швидкістю від 1 до 3 кг в тиждень
  • Нормалізація обміну речовин
  • Знищення підшкірного жиру
  • Поліпшення стану печінки та підшлункової залози
  • Підвищення загального тонусу організму

У цілому, якщо вірити цим переліком, биомагниты – дуже корисне придбання: вони допомагають не тільки скинути вагу, але і суттєво оздоровити організм, залишаючи звільнилися від виснажливих занять у спортзалі сили на творчість, роботу і особисте життя.

Як використовувати биомагниты для схуднення

Інструкція по застосуванню биомагнитов гранично проста: прикріплюємо їх до зазначених точок на вушній раковині і носимо не менше шести годин в день. На ніч знімаємо, так як вночі мозок занадто малоактивний для ефективного впливу.

Самі по собі биомагниты невеликого розміру – приблизно з шпилькову голівку, гладкий, світло-сірого кольору. На вусі майже непомітні, якщо й помітять – зійде за стильний аксесуар, рятуючи свою господиню від зайвих питань. Розміщувати їх потрібно неодмінно в тих точках, що вказані в інструкції – саме там знаходяться закінчення, стимуляція яких дозволяє активізувати певні відділи мозку.

Випускається так само версія, що наноситься на зап’ясті у вигляді браслета – трохи більш помітна при носінні, ніж призначена для вух, і набагато більше схожа на прикрасу.

За словами виробника, дія биомагнитов настільки ефективно, що немає потреби обмежувати себе в харчуванні – прискорений обмін речовин справиться з чим завгодно, і вага буде тільки йти. Правда, уточнює, що за наявності помірних фізичних навантажень ефект стає потужнішою. Але це для тих, хто бажає досягти результату максимально швидко.

Де купити

Продаються биомагниты в інтернет-магазинах, там же, де і інші товари подібного роду. Виробники настійно радять користуватися офіційним сайтом, або перевіреними магазинами, а також уточнюють, щоб покупець був уважний: є ймовірність переплутати биомагниты для схуднення з такими ж для боротьби з курінням.

Дане пристосування не доставляє ніякого дискомфорту при носінні і не має протипоказань. Носити биомагниты можна кому завгодно, будь-якого віку і статі – від підлітків до людей похилого віку. Єдине уточнення – вагітним жінкам краще бути обережніше: різке зниження ваги може позначитися на здоров’ї дитини.

Реальні ефекти застосування биомагниов для схуднення

Якщо переходити до реальних наукових фактів, то у виробників биомагнитов непогано опрацьована рекламна концепція. Будь-який бажаючий може скористатися інтернетом і дізнатися, що на вухах дійсно розташовано безліч акупунктурних точок, спрямований вплив на які може істотно покращити ваше здоров’я.

Здавалося б, все логічно, все працює.

Ось тільки вплив на акупунктурні точки можливо тільки за допомогою спеціальної голки – раз. Проводити його повинен тільки спеціаліст – два. Точки на вухах розташовані настільки тісно, що людині без профільної освіти дуже легко промахнутися, а виробник биомагнитов не дає досить докладних інструкцій по їх розміщенню – три.

Максимум ефекту, якого можна досягти завдяки ефекту плацебо людина відчує, що його апетит зменшився, і дійсно скине деякий вагу. Але це велика рідкість. Більшість, увірувавши в ефективність биомагнитов і дозвіл харчуватися як завгодно без шкоди для фігури перестають хоч як-небудь обмежувати себе в харчуванні, і як підсумок – набирають ще більше зайвих кілограмів.

Таким чином виходить, що ніякої користі від биомагнитов немає – тільки шкоди для гаманця, здоров’я та нервів.

Навіть якщо б описана виробниками технологія працювала, корисним цей винахід було б назвати ніяк не можна. Різке зниження ваги без шкоди для організму неможливо – це підтвердить будь-який дієтолог. Наслідки можу бути найрізноманітнішими – від просто обвислій шкіри і аж до проблем з обміном речовин. А останнє, як відомо, є ключем до нормальної ваги, і проблеми з ним доведеться виправляти довго і дорого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *