Чи можна качати прес після пологів – поради експертів

Звичайно, при заняттях спортом зовсім не прибираються розтяжки, які вже з’явилися. Але зате можна попередити появу нових дефектів. Бажано носити бандаж і бюстгальтер, відповідні особливостям фігури. Успіх має і лікування за допомогою лазера.

Що стосується преса, то існують комплекси вправ, які можна виконувати саме після пологів, на животі незалежно від його розміру. Просто слід подбати про свою безпеку.

Лазером можна виправити багато проблем, але краще все-таки зовсім не уникати занять спортом. Адже це дійсно допоможе прийти в форму швидше не тільки фізично, але і морально. І допоможе відволіктися від поганих думок, які в цей період з’являються досить часто. Особливу обережність варто дотримувати тим, у кого є діагноз діастаз.

Чи можна займатися спортом після пологів?

В післяпологовий період за своїм здоров’ям потрібно стежити найбільш ретельно. На повне відновлення в середньому йде до 3-4 місяців. Навіть якщо дитина знаходиться на штучному вигодовуванні, в цей період все ж зазвичай дають негативну відповідь на питання, чи можна качати прес після пологів. Лише через 5-6 місяців допускається приступати до занять, якщо під час пологів були розриви. Інакше шви можуть розійтися.

Набір 13-15 кілограмів вважається середнім результатом для вагітних. Після народження дитини 8-10 кілограмів йдуть відразу ж. Ще у перші місяці можна втратити до 3-5 кілограмів. Тому не варто заздалегідь турбуватися про те, чи можна займатися спортом після пологів. Можливо, головною турботою стане набір відсутньої ваги.

Практично відразу після цієї події вже можна починати з ранкової гімнастики, включає до 10-15 вправ. Головне – виконувати їх у ритмі, приємному саме для тієї чи іншої жінки. Від додаткових розтяжок груди захистять спеціальні бюстгальтери. Через 4-5 місяців можна переходити на більш активні рухи, але і в цьому випадку не варто захоплюватися. А ось через 6-7 місяців вже можна записуватися в спортивні клуби. Східні танці, шейпінг стануть відмінним рішенням для відновлення фігури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *