Чи можна народити в 40-45 років здорової дитини

Звичайно ж, краще, якщо це буде не перший народжена дитина. Другого народити дитину в такому віці можливо, а ось третього і четвертого народжувати небезпечно, тому що організм жінки з кожними пологами зношується, і негативні наслідки проявляються як раз до 40 років. Також можливість завагітніти значно знижується через перименопаузы, тому багатьом жінкам доводиться просити допомоги лікарів, які можуть призначити спеціальну дієту і прийом вітамінів. Також для розвитку овуляції, бажано пройти кілька сеансів аккупунктуры.

Щоб народити здорову дитину, без ускладнень для жінки, необхідно повністю бути здоровою, не мати ніяких хронічних захворювань, шкідливих звичок. Не можна виключати розвиток багатьох хвороб в процесі вагітності, тому потрібно серйозно підійти до питання, чи можна народжувати після 40.

Варто заводити дитину після 40 років

Кожна жінка повинна самостійно вирішувати, чи варто заводити дитину після 40, але при цьому обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем, який оцінить стан здоров’я і передбачить можливі проблеми і труднощі.

Жінці, яка збирається народити після 40-ка, необхідно знати, що при пізній вагітності підвищується ймовірність народження хворої дитини. Ніхто з лікарів не зможе дати 100% гарантію, що малюк народиться здоровим. Дуже часто у жінок народжуються діти з різними відхиленнями, також можливе народження дитини з синдромом Дауна.

Чим більший вік жінки, тим більше у неї може бути хронічних хвороб, проблем з тиском і ін Навіть якщо жінка здорова, багато захворювань можуть здолати її організм під час вагітності. Труднощі можуть виникнути під час самих пологів – часто жінкам після 40 доводиться робити епідуральну анестезію і стимулювати пологи.

Перш ніж заводити дитину у такому пізньому віці, потрібно дуже добре подумати. Народжуючи в такому віці, жінка наражає на небезпеку не тільки своє здоров’я, але і здоров’я майбутньої дитини, яке не завжди можна поправити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *