Чи можна продавати своє весільне плаття

Щодо думки, чи варто продавати весільне плаття, краще не поспішати. Як свідчить повір’я, як і народні прикмети: всякий, хто продає свою весільну сукню, прирікає себе на раптове припинення сімейних відносин і розлучення. Для когось це може здатися жартом, але існує безліч історій, які підтверджують цей факт. Це стосується і весільної сукні, в якому вінчалася наречена, як і продаж весільної сукні відразу після весілля. Не варто забувати і про фату, як невід’ємний атрибут весільного вбрання, який, як стверджують прикмети, є оберегом весілля і зберігати його потрібно протягом всього життя.

Краще залишити на довгу пам’ять весільні наряди і милуватися ними всякий раз заглядаючи в шафу.

Чи можна продавати обручку

Без наявності обручок, жодне весілля не могла б існувати. Це ритуал обміну кільцями прийшов до нас з сивої давнини, але точної історії зараз вже не згадати. Хоча не важлива історія, як і матеріал, з якого зроблені кільця. Набагато більше цінується ті почуття, з якими відбувається це радісна подія.

Для деяких людей, обручка – шматок металу, іншим же, є символом відданості у відносинах, на все життя. Збереглося багато сімей, в яких не згасла традиція передачі кілець з покоління в покоління. Але якщо таких кілець немає, то молода людина, повинен зробити покупку самостійно, тим самим підтверджуючи щирість своїх намірів, як і наявності фінансового становища.

Якщо ви зважилися з питанням, чи варто продавати обручку, то варто подумати про наслідки, які можуть очікувати майбутнього власника. Варто розуміти, що предмет, який є у вас на пальці руки, у момент урочистого проголошення нового сімейного союзу, встиг увібрати в себе енергетику ходи. Тільки вогонь здатний нейтралізувати впливу обручки, які ви встигли поносити. Тому, якщо ви зважилися продати обручку, то не полінуйтеся дізнатися, що з цим предметом буде в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *