Чи можна провисіти на турніку протягом 2 хвилин?

В принципі, це можливо. Тільки необхідно попередньо потренуватися. Зрозуміло, в цій справі не обійтися без турніка. Його досить важко спорудити, але цілком можна замінити двома спеціальними ручками з таким же крутиться ефектом. Краще вибирати радіус максимум в 40 мм. Багато фахівців вважають, що різниця між цими конструкціями мінімальна. І для тренування вона фактично не грає ніякої ролі.

На першій фазі навантажуються згиначі кисті. Завдяки цьому з’являється можливість змінювати кут сили, яка діє на пальці, розгинає їх. Близько 60-70 відсотків від усього часу проводять саме в цій фазі. Пальці взагалі знадобляться в наступних фазах, тому завантажувати їх занадто сильно не варто.

Поверхневі і глибокі згиначі пальців працюють під час наступної фази. У цей час робиться звичний хват. Хоча крутиться турнік створює певні складності, в такому положенні на ньому довго не провисишь.

Тільки глибокі згиначі пальців задіюються під час заключної, третьої фази. Саме тут зазвичай виграються десять секунд до справжньої перемоги. Результат можна поліпшити, тільки якщо реально знати про ці фази.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *