Чи можна стати вище на турніку?

Можна навіть просто зберігати положення висячи, не роблячи ніяких додаткових рухів. Те, що в цей час вирівнюється хребет – доведено точно. Багато хто, думаючи про те, чи можна збільшити зростання, довго висять на турніку, навіть використовують обважнення. Але такі вправи позначаються на хребті тільки негативно.

Краще всього в цьому випадку використовувати тільки свій власний вагу. Це набагато безпечніше, і результати дає більш надійні. Тільки для виконання підтягувань іноді можна використовувати обтяження. І тільки за умови, що спина сама по собі міцна і здорова. Руки найбільше задіяні під час виконання таких вправ, тому вони стають сильнішими і міцнішими. Ріст може змінюватися, але на сильне збільшення розраховувати точно не варто. Турнік у цій ситуації не є панацеєю. Він не змусить відразу забути про всі існуючі проблеми.

Чи можна збільшити зростання з допомогою турніка?

Тренування з цим снарядом краще виконувати вранці і ввечері, двічі в день. При цьому висіти слід на витягнутих руках. Чи можна стати вище завдяки цьому способу? Однозначно, але збільшення в будь-якому випадку буде всього лише в кілька сантиметрів.

Висіти потрібно стільки, скільки взагалі руки витримують. Для початку варто цілитися хоча б на дві хвилини. Через деякий час можна буде зістрибнути, трохи відпочити. П’ять заходів – мінімальна кількість навіть для початківців. Треба засікати час, за який можливо зберігати висяче положення. Воно повинно збільшуватися по мірі збільшення кількості тренувань.

Наступна вправа можна виконувати лише одну хвилину, а не дві. Та заходів не 5, а 20. Виконується воно не в повну силу. Час можна збільшувати до 2-3 хвилин, коли руки починають зміцнюватися. Не варто відразу виконувати обидва вправи, на ранок і вечір обирається тільки одна з них. Про підтягування забувати теж не варто. При цьому треба максимально розслаблятися, відпускаючи руки. І в такому стані затримуються на 5-10 секунд. А можна повертати корпус спочатку в одну, потім в іншу сторону. У кожну з них робиться до 30 заходів. Допоможе і здійснення обертальних рухів тазом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *