Чи можна тренуватися два дні поспіль?

У випадку тренування на протягом двох днів поспіль особливо актуальним стає принцип чергування навантаження. В тому числі і дівчатам. Ще в Стародавній Греції люди зрозуміли, наскільки корисно використовувати різні групи м’язів. Цей принцип досі часто використовується, якщо виходить займатися поспіль два дні.

Більшість професійних спортсменів навіть кілька разів в день приділяють увагу тренувань. Для схуднення, наприклад, такі серйозні навантаження не потрібні. Можна тренуватися два дні поспіль, ми відповіли. Не варто робити великих перерв взагалі між заняттями, особливо, якщо хочеться розвинути конкретну групу м’язів.

Вправи можна ускладнювати по мірі того, як людина звикає до навантажень.

Чи можна тренуватися, якщо ще болять м’язи після минулого тренування?

Якщо в м’язах виникають больові відчуття – це означає, що вони досі не відновилися після попередньої навантаження. Якщо біль відчувається сильна, то можна тільки дати негативну відповідь на питання, чи можна тренуватися якщо ще болять м’язи після минулого тренування. Якщо ж відчуття незначний, то можна дати і навантаження. Головне, щоб вона теж була легкою.

Це означає, що на кожну м’яз дається буквально по одному-двох вправ, кожна приблизно по два підходу. Не більше 60 відсотків від робітника в такому випадку повинен становити вага снарядів. Повторень робиться не більше 10-12. Але такі заняття варто проводити тільки в тому випадку, якщо дійсно є бажання. Інакше варто почекати, поки біль не вщухне.

Якщо робити не надто багато силових вправ, то вони допомагають навіть прискорити процес відновлення. Посилення кровотоку і нервова стимуляція багато в чому цьому сприяють. Можна порівняти такі розминки з масажем відновного характеру. Розминка і заминка можуть стати відмінною профілактикою для м’язових болів. Завдяки цьому тренування сама по собі стане більш комфортною, а відчуття після неї – більш приємними. Тоді і результат стане якіснішим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *