Чи можна їсти шоколад після пологів, після видалення жовчного міхура або при виразці шлунка?

Як відомо, шоколад є головним джерелом гормону радості – серотоніну, який сприяють зняттю нервової напруги, підвищення почуття самооцінки. Але, якщо ви сіли на дієту, то краще відмовитися від вживання в їжу шоколаду, що містить молоко, цукор, поліпшувачі, ароматизатори та консерванти. На дієті краще вживати в їжу гіркий шоколад з високим вмістом какао і краще до обіду.

Після пологів шоколад навіть потрібно їсти, щоб зняти стрес і напругу, а також поліпшити діяльність серцево-судинної системи. Тільки якщо ви не годуєте дитину грудним молоком. Під час годування груддю, шоколад треба з обережністю, оскільки він містить велику кількість вуглеводів, які, проникаючи з грудним молоком, погано всмоктуються у кишечнику, дратуючи його стінки, тому у дитини можуть збиратися гази, із-за чого він буде відчувати біль.

Лікарі-дієтологи взагалі не рекомендують їсти шоколад після операції по видаленню жовчного міхура і при виразці шлунка, т. к. в шоколад буде посилювати виділення жовчі, що не рекомендована після операції на жовчному, а особливо при виразках шлунка і дванадцятипалої кишки.

Якщо все ж хочеться поїсти шоколад – проконсультуйтеся зі своїм лікарем з приводу дози споживання.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *