Чи Варто жити разом заради дітей?

Сімейні відносини, як і стосунки хлопця з дівчиною, чоловіки і жінки, щоразу наштовхуються на проблеми, що сприяють руйнуванню створеної ними ідилії. Питання ставати набагато гостріше, якщо мова йде про сім’ї, де є діти, що передбачає підвищену відповідальність.

Якщо вже так сталося, що ваш союз перебуває на грані розриву і ви не знаєте, як вчинити, роздумуючи над тим, як дізнатися, чи будемо ми разом, то в цьому випадку необхідно подумати про ваших крихіток. Як би не складалися ваші стосунки з партнером, пам’ятайте, діти з лишком зможуть компенсувати своєю посмішкою, щастям і запалом, будь-які упущення з боку вашої пасії.

Не варто кидатися під потяг, після кожної невеликої сварки або впадати в депресію, тая образу в своєму серці. Шукайте користь у таких уроках долі і ваш союз обов’язково налагодиться, а ваші діти виростуть здоровими і щасливими.

Як дізнатися за датою народження будете ви разом?

Невблаганне бажання знати майбутнє переслідує людей з незапам’ятних часів. Ще в первісних племенах в кожній великій общині існував свій шаман, який визначав майбутній урожай, настання дощів і народження дитини у глави племені.

У наш час ця тенденція анітрохи не втратила своїх позицій, місцями навіть перевершуючи міру дозволеного. Чи варто жити разом з хлопцем, як дізнатися, чи будемо ми жити разом – ці питання все частіше стали цікавити дівчат, особливо тих, які вірять у магію чисел і всілякі прикмети, нібито збільшують шанси на благополучний розвиток відносин.

Сучасна астрологія багата своїми можливостями і способами визначати характер майбутніх відносин, надійність союзу, вірність обранця і інших нюансів взаємин. Наприклад, визначити характер, вдачу і інші якості свого обранця можна дати народження або шляхом спеціальних розрахунків з методик нумерології (з допомогою квадрата Піфагора). Метод являє собою аналіз отриманих карт, шляхом розкладання дати народження певним чином. Такий спосіб досить багато може розповісти про ваш союз, але назвати такий прогноз точним не можна. Ним найчастіше користуються в якості додаткового, допоміжного способу для відповіді на поставлені питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *