Допомагають присідання

Для початку потрібно переглянути свій раціон, прибрати все шкідливе, максимально відмовитися від солодкого і смаженого. Вдаватися до дієт не варто, так як організм в цей час відчуває величезний стрес, і після закінчення дієти буде намагатися повернути втрачені запаси. Ідеальним варіантом стане правильне харчування.

Існує безліч вправ для схуднення в ногах. Одними з найбільш популярних вважаються присідання. Для того щоб ноги схудли присідати потрібно не менше 100 разів в день. За раз робити всі вправи не можна, це дуже шкідливо для суглобів. Краще поділити на декілька підходів протягом дня. Поступово навантаження можна збільшувати, роблячи більше підходів або присідаючи з вагою.

Тим, хто сумнівається, чи допомагають присідання, можна перевірити ефект на власному досвіді. Ви переконаєтеся, що будуть йти «вушка» на стегнах, підтягнутися сідниці, м’язи черевної зони. Вправа корисно для нарощування м’язової маси по всьому тілу, спалює калорії і сприяє схудненню живота. Але, крім присідань, необхідно виконувати і інші вправи для схуднення ніг.

Корисно робити присідання

Будь-який спортсмен на питання, «чи корисно робити присідання?» з упевненістю скаже, що так. Їх користь важко переоцінити. Присідання є в програмі тренувань кожного спортсмена, без них важко уявити урок фізкультури або заняття фітнесом.

При присіданнях працюють м’язи сідниць і стегон. Додаткове навантаження йде на хребет, сухожилля під колінами, нижні м’язи спини, і частково на прес. Вправа сприяє не тільки нарощування м’язової маси, схудненню, але і профілактиці багатьох захворювань.

Але користі від присідань не буде ніякої, якщо виконувати їх неправильно. Щоб не витрачати даремно сили і час, потрібно знати, як правильно присідати. Присідати треба з рівною спиною, трохи нахилившись вперед. Робити це потрібно без різких ривків, плавно і не поспішаючи. Присідати багато разів категорично не можна. Краще зробити декілька підходів по невеликій кількості присідань. Під час вправи стопа не повинна відриватися від підлоги. Коли присідання стануть здаватися легкими, навантаження можна збільшити, присідаючи з вагою.

Людям, у яких були травму ніг або хребта, присідання протипоказані. Їх краще замінити іншими, більш легкими вправами.

Чи можна за допомогою присідань накачати сідниці

Щоб накачати сідничні м’язи необов’язково навіть ходити в спортзал. Для підтягнутою попи досить правильно присідати. Робити вправи можна і вдома, а результат не змусить себе чекати.

Накаченную попу хочуть всі, але багато роблять присідання для цього неправильно. Приміром, коли ноги під час вправи розташовані на ширині плечей, сідничні м’язи практично не працюють, а навантаження лягає на квадрицепси, і гойдаються тільки ноги.

Щоб правильно присідати, потрібно широко розставити ноги, розправити плечі, руки витягнути вперед. Під час присідання коліна повинні залишитися над п’ятами, а таз потрібно відводити назад, при цьому корпус нахиляється вперед приблизно на 45 градусів. Якщо корпус буде нахилятися занадто сильно, будуть працювати і гойдатися м’язи спини. Присідання потрібно робити максимально глибоко. Так навантаження з ніг і спини перейде на сідничні м’язи.

Щоб підсилити ефект присідань, потрібно присідати з вагою. Підбирати його потрібно індивідуально, це залежить від особистої ваги та фізичної підготовки. Для початку буде достатньо гантель вагою в 2 кг Поступово його можна збільшувати до 50 кг. Для тих, хто вирішив перевірити, чи можна за допомогою присідань накачати сідниці, але не займався спортом до цього, починати краще під керівництвом тренера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *