ГРУПА КРОВІ ЯК ОСНОВА ДІЄТИ. Схуднення по групі крові

У світі мільярди людей, але кров кожного з них в обов’язковому порядку належить до однієї з чотирьох груп. Чому так сталося, і звідки взагалі взялися ці відмінності?

Вчені припускають, що наявність чотирьох різних груп крові визначається різницею в харчуванні наших давніх предків. В залежності від місця проживання чи основного заняття людей у далекому кам’яному столітті вживали в їжу різні види продуктів. Тисячоліттями у них складалася певна ферментативна система, яка дозволяє поглинати з максимально користю одні продукти і не переварювати інші.

Дієта для схуднення по групі крові. Групи 1, 2, 3 і 4

Сьогодні люди, будучи володарями крові якоїсь певної групи, вживають різні продукти. А адже генетично багато з них несумісні з організмом конкретної людини!

Перша група крові «Мисливці»

Перша група крові спочатку належала мисливцям. Багато століть тому їхні давні предки займалися видобутком м’яса, саме вона становила основу раціону. Мисливці легко переносили підвищені фізичні навантаження, їхня імунна система успішно чинила опір хворобам, а обмінні процеси в організмі були вкрай ефективними. Достатня кількість енергії для здорового життя вони могли отримати тільки з тваринного білка.

Сучасним «мисливцям», власникам 1-ої групи крові, необхідно харчуватися здебільшого м’ясом, птицею і рибою. Це допоможе зберегти і здоров’я, і стрункість. А ось молочні та злакові в їх організмі перетравлюються з працею, адже цих продуктів не було в раціоні стародавніх предків.

Друга група крові «Хлібороби»

Люди з другою групою крові колись вели осілий спосіб життя. Спочатку вони збирали трави і коріння, придатні для вживання в їжу, потім займалися вирощуванням злакових і овочевих культур. Їх травний тракт звик перетравлювати виключно рослинні продукти. Молоко в організмі «хліборобів» засвоюється погано, а м’ясо може завдати серйозної шкоди.

Сьогодні люди з 2-ою групою крові можуть вважатися належними вегетаріанцями. На жаль, смакові пристрасті у всіх різні. Але, якщо землероб-м’ясоїд буде хворіти, марніти або набирати зайву вагу, найоптимальніше рішення – перейти на вегетаріанську дієту предків – і всі проблеми вирішаться самі собою!

Третя група крові «Кочівники»

Люди з третьою групою крові, точніше – їх далекі предки, вели кочовий спосіб життя. Швидше за все, вони заселили наш світ, прийшовши зі степів і пустель Близького Сходу та Середньої Азії. Все життя їх проходило в подорожі за стадами корів, верблюдів, коней – від пасовища до пасовища, від водопою, до річки. Харчуватися вони звикли практично всім, що трапляється. По суті, цим людям можна їсти все: їм не зашкодить м’ясо, травний тракт чудово впорається з овочами та фруктами. Вони зазвичай добре тримають фізичну форму, при зайвій вазі достатньо лише збільшити спортивні навантаження. І все ж найбільш корисною їжею для «кочівників» залишається молоко і всілякі кисломолочні продукти.

А ось зернові культури їм протипоказані. Каші, особливо з пшеничної крупи, можуть призвести до ослаблення імунітету, хвороб і навіть ожиріння. «Кочівникам» варто ретельно контролювати цукор крові і по можливості виключити з раціону хліб і здобу.

Четверта група крові «Хамелеони»

Саме так можна умовно назвати людей з 4-ю групою крові. Вчені вважають, що вона вийшла в результаті змішування перших трьох генотипів. Ці люди чуйні і нервові, у них складна травна система і не надто хороший імунітет. Великі фізичні навантаження «хамелеонам» протипоказані.

З харчуванням можуть виникнути складності. Якщо є необхідність сісти на дієту, то краще за основу прийняти морепродукти, водорості, соєвий сир тофу або фрукти. Щоб схуднути, «хамелеонам» треба обмежити споживання м’яса, виключити з раціону деякі бобові і зернові, зокрема кукурудзу, квасолю і гречку. Пшеницю вони переварюють, але зайві кілограми на ній «наїсти» можуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *