Корисно масло: всі аспекти

останнім часом дуже поширені розмови про те, чи корисно пити масло, в тому числі лляна, волоського горіха, чорного кмину і розторопші. Однозначно, так, але треба знати, що і від чого допомагає. Так, льняна олія є лідером за вмістом 3, 6-омега, обганяючи навіть риб’ячий жир. Його прийом натщесерце сприяє зниженню ваги, холестерину в крові (як і оливкова) та ін. Але є протипоказання і їх обов’язково треба вивчити. Лляне масло можна гріти, вживайте тільки свіжим і охолодженим.

Високо цінується масло волоського горіха, яке теж беруть натщесерце. Його вживання буде корисно літнім людям, при варикозі, гіпертонії, серцевих захворюваннях, псоріазі. Крім того, воно, як і масло чорного кмину, має потужну антиоксидантну і омолоджуючим ефектом.

Масло чорного кмину стимулює активний синтез колагену, зменшуючи зморшки і перешкоджаючи старінню. Олія розторопші має потужні гепатопротекторні властивості, імуномоделюючих і т. д.

Хай у вас не виникає питання, чи корисно пити масло зародків пшениці, оливкова олія або лляне. Однозначно так, особливо для шкіри. Відбувається не тільки омолодження зовнішнє, але і внутрішнє, організм відчуває себе набагато краще і легше справляється з навантаженнями, а також негативними факторами зовнішнього середовища. Перш, ніж починати пити олію, дізнайтеся яке масло корисно саме для вас. Вивчіть більш докладно властивості і протипоказання.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *