Користь і шкода бодібілдингу – думки експертів

Перш за все, одне з головних переваг – збільшення м’язової маси. Тут важливо, щоб спортсмен отримував як можна білка зі звичайної їжі, в тому числі і кожен день, вранці. Витривалість у спортсменів цього напряму теж помітно підвищується. Адже вони постійно проводять виснажливу фізичну роботу в тренажерних залах. Наступного разу організм вже здатний витримувати великі навантаження, якщо справляється з ними спочатку.

Імунітет теж помітно поліпшується. Після цього людина хворіє набагато менше. Користь і шкода бодібілдингу залежать від того, як людина будує свій режим. При цьому ніякого жиру не залишиться. Навіть якщо він і утворюється під час тренувань, то швидко виходить з потом, або йде в м’язи.

Нарешті, сильно покращується самооцінка. Якість життя підвищується, коли у людини є красиве тіло. А регулярні тренування в спортзалі підвищують настрій. Адже в цей час дійсно активно виробляються гормони щастя.

Впливає бодібілдинг на зростання?

Люди постійно сперечаються про те, як різні види спорту впливають на зростання людини. І досі не знайдено точної відповіді, чи впливає бодібілдинг на зростання. Адже в даному випадку важливу роль можуть зіграти навіть генетичні фактори. Навантаження і середовище розвитку теж практично ніколи не йдуть на задній план.

Але можна виділити дві головні причини, за якими саме цей напрямок може чинити певний вплив. Наприклад, станова тяга і важкі присідання. В даному випадку хребет відчуває серйозні навантаження. На кілька хвилин за рахунок стиснення міжхребцевих дисків хребет сам стискається на пару сантиметрів.

До гормональних збоїв у молодому організмі може призвести прийом анаболічних стероїдів. Можливо, і це може негативно позначитися на зростанні атлета, хоча практичних доказів поки немає.

Нарешті, якщо спортсмен не буде правильно харчуватися, то розвиток і зростання можуть бути загальмовані. При цьому ще в ранньому дитинстві можна визначити, яким максимальним потенціалом володіє осіб щодо свого зростання. Для цього можна скласти показники батька і матері, розділити їх на два. Далі або додається 6,5 сантиметрів для хлопчиків, або віднімається те ж число для дівчаток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *