ласкаво назвати хлопця?

Ще стародавні цілителі знали про те, що слово здатне вилікувати людину від багатьох недуг. Недарма до нашого часу збереглася приказка, що словом можна вбити, так і зцілити. Простіше кажучи, той, кому під силу в потрібний момент підібрати правильні слова, може розташувати до себе будь-якої людини. Правда, подібні «єлейні мови» діють далеко не на всіх. Наприклад, представникам сильної половини людства не дуже подобається сюсюкання з боку своїх коханих. Так як ласкаво назвати хлопця, щоб показати свої до нього теплі почуття і при цьому не дратувати?

Найчастіше чоловіка стоїть «брати» ласкою. Саме цим почуттям чоловіка можна приручити, так само, як і жінку. Щоправда, навіть такі слова варто вживати в потрібний момент. Таку ж тактику можна використовувати для того, щоб мотивувати свого чоловіка до якого-небудь дії. Але тут необхідно досконально знати свого обранця, адже деяких навіть від самих ніжних і звичайних, здавалося б, слів кидає істерична тремтіння.

На цьому етапі варто поговорити як не потрібно називати свого чоловіка. Спочатку варто добре вивчити свого обранця, адже буває, що за широкими плечима і височенним зростанням ховається в душі маленький і лякливий хлопчик. Такому хлопцю можна дати найпримітивніші прості пестливі слова, наприклад, «малюк», «зайчик», «лапуля» тощо. Повірте, якщо правильно підберете слово під його внутрішній устрій, він не залишить таку увагу без відповідної ніжності.

Але все ж іноді подібне звернення не подобається хлопцям, і вони починають психувати. Не варто через це на них ображатися – поясніть йому, чому ви вирішили використовувати саме таке пестливе прізвисько, і якщо воно йому не підходить, виберіть оптимальне разом.

Найгірше чекають справи з представниками науково-ботанічного складу розуму – вони практично не розуміють звернення в зменшувально-ласкательной формі, тому з ними варто вести себе як можна більш акуратно. Зазвичай у таких представників не занадто висока самооцінка тому їм буде приємно почути в свою адресу такі прізвиська як «мій самець», «мій король», «лев» або «моя опора». Пофантазуйте в аналогічній дусі і підберіть для свого розумника саме назва, з-за якого він буде готовий зробити для вас абсолютно все.

Іноді для вибору ідеального імені для свого улюбленого варто використовувати мікс з різних ніжностей. Приміром, вашу 100-кілограмове сонечко можна назвати «мій хлопчик», «мій скарб», «милий Сашенька». У такий варіації не забороняється грати словами в будь-якій доступній вам формі.

Перед тим як назвати улюбленого хлопця в зменшувально-ласкательной манері, варто запам’ятати, що головне – не ім’я, яким ви будете нарікати, а місце і час, коли це ім’я використовується. Погодьтеся, якось не дуже правильно, коли за столом в ресторані з колегами або родичами ви раптом скажете «Пупсик. передай мені сіль». Дивлячись на ваші благі наміри подібне поводження може справити ефект вибуху бомби, тому завжди думайте, перед тим, коли говорите.

до Речі, не завжди варто ламати голову над схожим прізвищем, адже іноді варто просто назвати свого чоловіка «милим» або «улюбленим». При цьому подібні назви можуть використовувати навіть на офіційних зустрічах. А ось наодинці, коли крім вас двох ніхто нічого не почує, придумайте його таке ім’я, від якого ваш ненаглядний захоче вас з’їсти у всіх сенсах.

Пам’ятайте, що кожен чоловік хоче бути для вас найкращим, ну або хоча б чути це. Це як якийсь стимул для подальшого розвитку відносин. Але не варто переборщувати з пестливим зверненням, адже деякі дамочки зовсім забувають ім’я свого чоловіка, називаючи його імена маленьких звіряток. Так і надлишок улесливих слів може сприйматися протилежною статтю так, наче перед ним дівчина з недалеких. А воно вам треба?

Любите свого чоловіка, говоріть про це його частіше, і нехай ваші відносини будуть спекотними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *