Як ласкаво назвати подругу?

Як ласкаво назвати жінку, подругу, яку знаєш і спілкуєшся протягом багатьох років, при цьому здивувавши і порадувавши її. Варто зауважити, що це досить складна і важка проблема, так як за часом спілкування вже, напевно, вжив і використовував весь лексичний запас, а все ж хочеться зробити приємний і оригінальний комплімент. Ось чому тема і питання про те, як ласкаво назвати подругу є дуже актуальним у всі часи.

Сьогодні, більшість безглуздо вважають, що такі, на їхню думку, ласкаві і ніжні слова, як «зайчик», «малюк» і «кошеня», викличуть бурю позитивних емоцій, можливо, і так, якщо ти зовсім мало знаєш людину. Але, що робити, якщо ваша дружба тривати не один рік? Правильно, включати фантазію і творчу кмітливість, адже потрібно знайти щось креативне і оригінальне, при цьому запам’ятовується і яскраве. Не варто забувати, що такі компліменти можуть стати причиною агресії і роздратування. Пам’ятайте. якщо ваша друга половина або просто подруга повністю не переносить і всіляко ігнорує різноманітні «телячий ніжності», то ні в якому разі не слід обсипати її словами з цієї групи. Іншими словами, не включайте в ваше спілкування такі фрази, як «зайчик», «пухнастик», «солоденька». Краще всього зупинити свій вибір на зменшувально-пестливих словах від імені. Як це зрозуміти? Все просто, якщо її звати Валя, то назвіть її Валюша, Валюшенька, Валенька. Повірте, це буде набагато приємніше чути жінці і дівчині в будь-якому віці, ніж «поросеночек». А найкраще в невимушеній бесіді постаратися з’ясувати про те, як в дитинстві називала її мама, адже це саме тепле і ніжне слово для неї особливо з вуст коханої людини, так і просто друга. Повірте, такий комплімент буде самим теплим і ніжним.

У тому випадку, якщо ваша подруга або обраниця по натурі дуже сентиментальна, то вам дуже пощастило, так як вашої фантазії і творчості просто не повинно бути меж та кордонів. У цьому випадку, будуть доречні, такі ласкаві слова, як «мишка», «ведмедик», «слоник», «лисичка», «білочка». Іншими словами, всі мешканці лісу і зоопарку, стануть відмінними для вас подсказчиками у виборі компліменту.

Але сьогодні, крім класичних і традиційних ласкавих і ніжних слів для коханої, існує великий асортимент із сучасного життя, зі своїми жанрами, особливостями і секретами. Варто зауважити, що такі компліменти вже стали досить популярними і затребуваними серед молоді.

Сучасні компліменти. Які вони?

  • По-перше, це мультяшні прізвиська. Подумайте. Правда, буде виглядати дуже незвично і ново, якщо улюблену назвати іменем героя або героїні якогось мультика. Варто зауважити, що це не тільки приємно, але й дуже весело. А ось як вибрати якийсь конкретний персонаж, це вже особисто ваша справа. Але все ж можна відштовхнутися від зовнішньої подібності, по звичкам і типу характеру. Головне, це правильно вгадати.
  • По-друге, це кіношні прізвиська. Це відмінна можливість порівняти свою кохану не тільки з якимось реальним персонажем з життя, але і можливість вкласти у це порівняння свій якийсь секрет і сенс, про який буде знати тільки ви. Наприклад. Ваша половина є фанатом такого молодіжного фільму як «сутінки», значить, її можна назвати «вампирчиком», ну тільки, звичайно ж, в хорошому сенсі цього слова.
  • -третє, це оригінальні та кумедні ласкаві прізвиська. Варто зауважити, що такі прізвиська даються лише самим близьким людям, яких пов’язує багато спільного. Приміром, ваша кохана схиблена на чистоті і навколо неї все обов’язково, має сяяти і блищати, значить, ласкаве слово вже сама напрошується – «чистюля», «Попелюшка». Або ще один яскравий приклад, дівчина завжди проводить багато часу перед дзеркалом, отже, до неї можна застосувати такі ніжні і дуже привабливі слова, як «красуня», «принцеса», «кокетка». Повірте, ваша кохана залишиться задоволена.

Іншими словами, як ви назвете свою половину повністю залежить від вашого творчого польоту фантазії, тому не слід боятися розкривати свої почуття, потрібно просто спрямувати їх у потрібному напрямку і правильно, а, головне, гарно, з ніжністю і любов’ю висловити словами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *