Літні зачіски 2015 фото

Тенденції сучасної моди відрізняються від епохи середньовіччя, однак, мода з етапами повертається, тому на даний момент доцільно виділити наступні переваги зачісок, які актуальні в поточному сезоні.

  • Перше – це ретро-зачіски;
  • Наступний варіант – класика;
  • Особливі плетіння;
  • Використання штучних волосся і пасом.

Поговоримо про ретростилі. Сьогодні він не знає кордонів. Здавалося б, хвилі, що прийшли до нас з 30-х років гармонійно відповідають вузлам і пучкам сучасної моди. Виконання тодішніх черепашок, відмінно виглядає з використанням штучних пасом і накладних волосся. Валик або начіс, це варіант для коси або хвоста. Гладкі і довге волосся поєднуються з незалежними окремими пасмами хвилястій або навіть кучерявою структури.

Класичні зачіски передають все те, що не встигли врахувати в зачісках стилю ретро. Голлівудські гладкі волосся, хвилясті локони, офісні стрижки, це всі класичні варіанти з незабутніми рисами. Включно градуйовані хвости, об’ємні пучки з бічними чубчиком або з їх відсутністю.

Зачіски плетеного моделювання підтримують кілька напрямків для прямого волосся, хвилястих локонів і різних моделювань кругових плетінь. З цих варіантів виділяються акуратні гульки, плетіння кошиків. Для дівчат шкільного віку численні бублики. Створення незвичайних кос, додає красивий і доглянутий вигляд голові.

До волосся довжиною структури прийнято застосовувати штучні накладки пасм, чубчики, кучерявих локонів і навіть перук. Але в літній час їх краще не використовувати через спеку.

Мода для коротких стрижок не залишилася позаду. Сьогодні актуально використовувати зачіски на короткі волосся з плетінням кісок і колосків в якості обідка. Такі обідки ніколи не виходили з моди. Для любительок французької коси, можна виконати плетіння з косим проділом, при цьому розраховуючи на аксесуари, вони доповнюють образ і викликають почуття ніжності і привабливості.

Кожна сучасна зачіска повинна користуватися успіхом, і її важливо захистити від негативних факторів і, звичайно ж, здійснювати регулярне зміцнення пасом і дбає про волосся в цілому. Літні зачіски 2015 фото пропонуються в кращому варіанті, які підібрані з відповідальністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *