На скільки кілограм реально схуднути за місяць, які методи і засоби найбільш дієвими при схудненні

З-за цього повального захоплення до схуднення, все більше придумується методів до зниження ваги. При виборі методу, дуже часто можна почути про чудодійний ефект і можливість схуднути за короткий період. Внаслідок цього можуть виникнути сумніви щодо того, чи реально схуднути за місяць на 10-20 кг. Ні, це практично нереально. Така сильна втрата ваги всього за кілька тижнів може вкрай важко переноситься організмом людини. Особливо це небезпечно для жінок, викликаючи порушення менструального циклу, проблеми з зачаттям, аж до безпліддя. До того ж таке схуднення може свідчити про наявність серйозних захворювань.

Якщо такий процес практично неможливий і не рекомендується лікарями, то реально схуднути за місяць на 3-7 кг. Так, ці значення найбільш прийнятні. Така втрата ваги не зашкодить організму, і допоможе поступово привести своє тіло в прийнятну для людини форму. Цього результату можна досягти за допомогою фізичних вправ бігу і дієт. Найефективнішим засобом для схуднення є біг, який може виконувати як на спортивному майданчику, так і на біговій доріжці.

Завдяки культурному обміну і глобалізації, на ринку з’являються екзотичні фрукти і овочі, обіцяють легкий спосіб схуднення. Одним з них стають ягоди Годжі, які досить корисні для організму. Але, реально схуднути за допомогою ягід Годжі і наскільки вони ефективні? Так, вони сприяють зменшенню ваги, виводячи шлаки і зайвий холестерин з організму. Варто відзначити, що скинути достатню кількість кілограмів за допомогою такого засобу дуже складно і вони повинні поєднуватися з фізичними вправами або дієтами.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *