Обов’язково мати ІПН: всі аспекти

Як дізнатися, чи є борги по податках, по ІІН? Для цього існують деякі сервіси, і дізнатися, чи є такі заборгованості, можна через інтернет. Також можна отримувати виписки з ЕГРІП.

Як дізнатися, чи є борги по ІПН: всі аспекти

Як дізнатися, чи є податки за ІІН? Головним місцем, де зберігається вся інформація щодо платників податків, є спеціальний орган – податкова інспекція. Звернувшись до податкової служби, можна дізнатися причини заборгованості та її розміри. У століття інформаційних технологій податкова служба не залишається осторонь, і пропонує свої послуги, які необхідні для визначення розміру заборгованостей і їх причин, в режимі онлайн. Прикладом є сайт www.nalog.ru, де в розділі «фізичним особам» можна дізнатися все, що може зацікавити платника податків, а також строки подання декларацій та виплат у бюджет. Також, крім загальної інформації про податки, у федеральній податковій службі можна отримати інформацію про те, стати на облік і врегулювати можливі суперечки, а програмне забезпечення може допомогти при заповненні податкової звітності. Можна також стан своїх рахунків. Погасити заборгованість, можливі пені і штрафи можна також через інтернет.

Для того, щоб скористатися всіма послугами федеральної податкової служби, існує ідентифікаційний номер, який разом з ім’ям і прізвищем вводиться в форму у відповідному розділі на сайті податкової служби. Використання ІІН дуже зручно, оскільки дозволяє миттєво ідентифікувати платника податків, а також отримати інформацію про стан свого податкового рахунку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *