Починаємо підготовку до Дня Святого Валентина

Свято, який ми чекаємо, день, на який сподіваємося і віримо,-14 лютого.

Звичайно, почати готуватися до нього не пізно і за пару днів, але в такому випадку постраждає якість, адже в останній момент часто спливають обставини, вкрай перешкоджають предвкушаемому задоволення – приємного проведення часу удвох з коханою.

Як провести День закоханих?

Втім, день – це, звичайно, розкіш, яку дозволять собі небагато, але й ті кілька годин, що пройдуть у святковій обстановці, будуть згадуватися довго і з захватом. З чого ж почати підготовку, якісценарії святдо Дня Святого Валентина підійдуть точно?

Зрозуміло, Валентинів День – це свято для закоханої пари, навіть за умови, що поки не зовсім закоханої, то пари в будь-якому випадку. Значить, і організаційні моменти цього дня належить розділити на двох.

Без залежності від ідеї, яка буде втілена в життя 14 лютого, план підготовки і проведення незмінно включає в себе наступне:

  • переговори;
  • покупки;
  • оформлення;
  • проведення;
  • частування;
  • фінал.

Переговори – це попередня розмова з коханою щодо 14 лютого. Потрібно з’ясувати, що він думає щодо цього свята, як сприймається ним вся символічна атрибутика Дня Святого Валентина.

Якщо немає різкого заперечення, то можна запропонувати романтичний свято вдвох. І навіть натякнути, що із задоволенням береться в цей день в якості подарунка.

Ідеї романтичної вечері

Оформлення полягає у підготовціпривітання з Днем Святого Валентина, написанні открыточек у формі сердечка, покупці повітряних кульок із зображенням сердечок і шоколаду або торта такої ж форми.

Добре б влаштувати романтичну вечерю при свічках. Підійде і домашня обстановка, але привнесіть в неї якісь несподівані деталі: накрийте скатертиною стіл, нехай будуть келихи з сердечками.

  • Не забудьте про музичному тлі: краща в цей вечір спокійна, розслаблююча музика.
  • Частування не повинно бути насиченим і важким, приготуйте щось вишукане, можна додати в меню страви з афродизіаками. Ще цікавіше буде, якщо зімпровізувати і накрити ваш стіл на широкому ліжку або розкладеному дивані, і куштувати страви, як римляни.
  • Важливо продумати свій костюм, бажано відвертий і навіть зухвалий: швидше, так-чим менше надіто, тим краще.

Наостанок про подарунки – нехай на цей раз без умовностей: даруємо нижня білизна. Зрозуміло, що вручати і приміряти потрібно ближче до фіналу, тоді й ефект буде приголомшливим.

Головне вірити у фантазію, яка напевно вже почала генерувати ідеї, яким чином найкраще провести цей день.

Також дивіться відео з корисними порадами про те, як незабутньо провести День закоханих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *