Привітання з днем святого валентина дружині

День святого Валентина – це свято всі закоханих і люблячих сердець. Саме в цей день, всі намагаються здивувати і порадувати свою другу половину, і не має абсолютно ніякого значення подружня пара, або ваші відносини на початковому етапі і стадії зародження. Адже Валентина вважається помічником для всіх закоханих, який підкаже і подарувати гарну можливість зізнатися у своїх почуттях, або ж, навпаки, нагадати про них, якщо вони трохи притихли і згасли серед подружжя.

Однією з актуальних і затребуваних тем на передодні свята є привітання з днем святого валентина дружині. Чому саме ця, а не якась інша, запитаєте ви? Ну, відповідь, напевно, очевидний і напрошується сам собою. Адже дружина – це та ваша улюблена половина, за якою ви доглядали, домагалися її любові, розташування всіх її почуттів, взаємність. Саме вона протягом всієї вашої подальшого життя стане для вас другом, помічником, опорою і порадником, а, найголовніше, тією любов’ю, заради якої і для чого варто жити і прагнути до кращого.

Вірші для коханої.

   1.День Святого Валентина –
   Зайвий привід для мене,
   Подарувати тобі букетик.
   І сказати – люблю тебе!
   Будь завжди такою красивою.
   Такою стрункою, молодий!
   Багато років, щоб захоплювався,
   Милувався я тобою!
   2.Я хочу в день всіх закоханих,
   Побажати своїй дружині.
   Бути завжди такою ж стрункою,
   І завжди бути лише моєї!

   Нехай роки тебе не старять,
   Не сумуй ніколи!
   Красою ти осявай нас
   Люби мене завжди!

Прочитавши і почувши такі прості, але по-справжньому ніжні і щирі рядки любові від свого чоловіка, коханого стануть відмінним нагадуванням про те, що почуття живі і не згасли з часом. Особливо це стосується тих сімейних пар, які живуть разом вже не один рік, а, як відомо, почуття змінюються, стають більш спокійними. Ось чому рекомендується регулярно, не тільки з таким романтичним свят нагадувати своїй коханій про те, що почуття живі й досі горять і палають у вашій душі.

Як правило, привітання є лише доповненням до основного подарунка, тому про це не варто забувати. Сьогодні існує широкий і різноманітний асортимент і вибір подарунків, плюс в тому, що реальність можна втілити абсолютно будь-яку задумку і ідею. А якщо ви дійсно хочете вгадати з задумом і подарунком, то потрібно просто уважно прислухатися до побажань своєї другої половини. Навіщо? Як, адже вони стануть для вас дороговказом, що веде до того, про що мріє ваша обраниця і супутниця, так як цей день слід постаратися зробити самим незабутнім, романтичним і незвичайним, щоб він був не схожий на всі інші.

Про що мріє жінка?

 • По-перше, про спокійному і тихому вечір, проведений разом, далеко від суєти і всіх життєвих проблем і турбот. А що для цього потрібно? Є кілька шляхів вирішення цієї проблеми – відправитися в подорож удвох туди, де ви ще ні разу не були, або ж у те місце, з яким у вас пов’язані найбільш ніжні і пристрасні спогади. А ось другий варіант пов’язаний з поїздкою за місто, тихе та спокійне місце, де ніхто вас не зможе потривожити хоча б один день.
 • По-друге, це романтична вечеря, приготований і організований коханим чоловіком. Причому слід постаратися, щоб дружина навіть і не здогадувалася про ваші наміри і плани, так як це повинно стати для неї справжнім, несподіваним і шокуючим сюрпризом.
 • -третє, це великий букет квітів. Всім відомо, що троянда є головним символом свята всіх закоханих. Значить, потрібно подарувати коханій великий, шикарний букет квітів, цілий оберемок, щоб жінка була здивована. Адже всім відомо, що квіти – це найбажаніший подарунок для кожної представниці прекрасної статі.

Визначившись з подарунком, приготувавши валентинку ” з признанням в любові, так само можна вибрати кілька варіантів привітань і побажань у вигляді віршів, а найкраще вивчити їх напам’ять, і весь вечір тішитиме кохану своїми зізнаннями, ласкавими і ніжними словами, повірте. Таке свято і привітання не залишаться без похвали і подарунку, а почуття з новою силою розпалять вогонь і пристрасть любові у ваших серцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *