Рейтинг серіалів 2016

Напевно, навряд чи знайдеться така людина в нашій країні, так і за її межами, який би не любив проводити свій вільний час за переглядом цікавого і захоплюючого серіалу. В даний час існує великий і різноманітний асортимент серіалів, з яких кожен зможе вибрати щось для себе і своєї сім’ї. Іншими словами, кожен зможе підібрати щось на свій смак, що сподобатися не тільки йому, але й усім членам родини.

А для того, щоб пошук і вибір потрібного серіалу зробити легким і не дуже витратним за часом і силами, фахівці з вумен тайм провели своє опитування, учасниками якого міг стати кожен бажаючий і на основі отриманої інформації, оприлюднили власний рейтинг найкращих серіалів. Варто зауважити, що саме ці серіали привернули увагу телеглядачів і найбільше припали до душі. Тому, якщо хтось ще їх не дивився, то може сміливо провести вечір, перед екраном телевізора насолоджуючись захоплюючим, видовищним, а головне, якісним кіно.

Рейтинг серіалів 2016 від «Woman Time».

По-перше, на перше місце, звичайно ж, слід віднести серіал, назва якого вже інтригує і заворожує. Насамперед, це серіал про кохання, тому якщо ви любите мелодрами в цьому стилі і жанрі, то вам варто подивитися. Це серіал «Поверни моє кохання» режисера Євгена Баранова. У серіалі задіяно велику кількість самих популярних і талановитих акторів. Сюжет фільму на перший погляд здається банальним і простим, але з кожною хвилиною і серією він стає більш інтригуючим, і ви просто не зможете відірватися від нього, поки не дізнаєтеся, чим закінчиться справа. Головною героїнею є дівчина Віра, що зустрічає на своєму шляху двох молодих людей, які абсолютно не мають між собою спільного. А ось що буде відбуватися з героями далі, ви побачите самі.

По-друге, це серіал Валерія Тодоровського «Відлига». Сюжет фільму дуже цікавий, так як переносить глядачів абсолютно нову, і в той же час добре забуту епоху 60-х років. Фільм розповідає про пристрасті двох молодих режисерів, про їх відданої любові до кіно, яка тісно пов’язана і переплітається з особистим життям. Серіал заінтригує вже з першої хвилини.

по-третє, це серіал на медичну тематику «Скліфосовський». Фільм, який гідно оцінить кожен, так як в ньому розповідається і описується про важкі будні лікарів-хірургів, про те, з якими страшними і жахливими випадками часом вони стикаються у своїй практиці, про те, що часом від того наскільки правильно вони приймуть рішення, залежить життя пацієнта. Але цей фільм не тільки розповідає про важкі будні, але й про особисте життя, яка також нелегка і складна. Головним героям фільму по праву можна назвати хірурга від бога Олега Брагіна, роль якого чудово зіграв видатний актор Максим Аверін, який є не тільки професіоналом і знавцем своєї справи, але і великим ловеласам, хоча і в цій галузі у нього часом не все так гладко і ідеально.

по-четверте, це «Свати», які відносяться до комедійного жанру. Цей серіал по праву можна назвати самим унікальним, так як він протягом декількох років займає найвищі місця в рейтингу популярних серіалів. Варто зауважити, що цей фільм дуже полюбився народу, і кожен раз люди з великим нетерпінням чекають продовження, розвитку подій в двох вже рідних і улюблених всім сім’ях.

по-п’яте, це серіал з назвою «Глухар». Вже сама назва говорить про те, що сюжет відноситься до поліцейського і детективного жанру. Плюсом цього серіалу є те, що автор гармонійно вибудував і показав не тільки сучасні проблеми в цій сфері, але і те, як вміють працювати люди, показав їх особисте життя і незважаючи на всі труднощі, що зустрічаються на їх шляху, вони до кінця виконують і несуть свою службу, залишаючись вірним і законом. Головними героями серіалу є два друг – це Сергій Глухарев і Денис Антошин, які намагаються навести порядок у своєму районі. Хоча іноді це буває досить важко, важко і неможливо, але все ж вони не залишаються на позитиві і вірять у краще.

по-п’яте, це серіал «Ліквідація» у військовому жанрі і тематики. Серіал, який полюбився кожному за свій захоплюючий та інтригуючий сюжет. Адже, здавалося б, загадка лежить на самій поверхні, ворог поруч. Але все так просто як здається, глядач до кінця не може зрозуміти, кому ж все-таки варто довіряти, а кому ні.

Варто зауважити, що це лише мала частина всіх тих фільмів і серіалів, які обов’язково слід подивитися всією сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *