Рейтинг торрент трекерів 2016

В сучасному світі для того щоб подивитися який-небудь фільм або улюблений серіал, зовсім необов’язково стежити за програмою телепередач – яку кінокартину можна скачати на персональний комп’ютер і дивитися у відповідний час і в будь-якому місці. Для цього найкраще скористатися спеціальними торрент-трекерами.

Спочатку варто повідомити про те, що зараз на території РФ діє закон, що забороняє завантажувати на трекерах неліцензійні копії фільмів. Незважаючи на це, популярність цього сервісу настільки висока, що практично кожен підключений до глобальної мережі людина хоч раз, але все ж таки користувався торрент-трекерами. Але так як аналогічних сервісів існує велика кількість, кожен з них бореться за своїх користувачів, надаючи їм хороші умови і підвищуючи тим самим свій рейтинг в мережі.

Щоб розібратися з тим, яким же з існуючих сервісів найкраще скористатися, варто оголосити рейтинг торрент трекерів 2016 року.

За підсумками нинішнього року лідируючу позицію в інтернеті займає торрент KickassTorrents, відразу за яким слід The Pirate Bay. Останній, приміром, обзавівся хорошими показниками скачувань завдяки расплодившимся в мережі клонів і копій, при цьому сам ще не почав вести активну діяльність. KickassTorrents існує з 2009 року і з того часу веде активну роботу зі своїми користувачами, щоб вони завжди користувалися його послугами. За весь час свого існування не один раз змінював доменні імена, тим не менше до сих пір стійко витримує конкуренцію в цій сфері.

Далі в рейтингу найпопулярніших знаходиться трекер Torrents. Багато користувачів глобальної мережі воліють користуватися тільки цим сайтом для скачування інформації. Основним відрізняє заявленого трекера від інших вважається можливість направляти всіх користувачів за отриманням інформації по зовнішніх посиланнях, не зберігаючи при цьому у себе самі торренти.

Рейтинг торрент сайтів продовжується за рахунок ще одного великого хоста під назвою ExtraTorrent. Завдяки своєму супермощному трафіку цього торренту під силу використовувати реліз-групи «ETRG» і «ETTV».

Також не варто забувати про трекер The Pirate Bay. На сьогоднішній день ця компанія ще навіть не розпочала свою безпосередню діяльність, але його копія OldPiratebay добре підняла рейтинг торрента.

Далі в списку знаходиться сайт YTS, створений за допомогою реліз-групи YIFY. Ще на початку 2010 року про цьому трекері ніхто і не знав, але завдяки наполегливій праці його творців і якісним релізам заявлений торрент набрав суттєві обертів популярності.

Не менш популярним серед користувачів вважається торрент-трекер EZTV. Заявлений сайт спеціалізується на створенні гарного ТБ-контенту. На ньому знаходиться просто величезна кількість серіалів, з-за чого дуже велика «колонія» користувачів просто живе на цьому сайті.

обзавівся Великою популярністю і торрент під назвою isoHunt.to. Незважаючи на те, що заявлений торрент-хост існує не так давно, його аудиторія встигла стати багатомільйонної. Запустили його в 2013 року і на сьогоднішній день він лідирує в списку найбільш відвідуваних на території Росії.

Менш відомим, але зате вже встигли прославитися вважається трекер 1337x. У своїй роботі цей сайт ґрунтується в першу чергу на громадських аспект, притому що розробники виключили використання на ньому реклами.

Досить новим в списку популярних трекерів вважається торрент Limetorrents, створений в 2014 році. Незважаючи на свою «юність» розробники сайту зробили з нього досить цікавий для користувачів інтернет-хост, який за душі великій кількості користувачів. До речі, на цьому ресурсі завжди розміщуються тільки самі якісні фільми.

Виберіть з цього рейтингу кращий торрент-трекер для себе і насолоджуйтеся улюбленими фільмами у відповідний для цього час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *