Що подарувати чоловікові на День святого Валентина?

Для закоханих багатьох країн одним з найулюбленіших свят вважається саме День святого Валентина. У цей день всім улюбленим прийнято дарувати тематичні подарунки і несподівані сюрпризи. Більшість дівчат ще задовго для цього часу починає бігати по магазинах у пошуках самого кращого подарунка для свого обранця.

Найпростіше подарувати своєму чоловікові лютого саме те, на що він довго розраховував: романтичний вечір при свічках з подальшим продовженням, деталі до улюбленої машини або похід на гру легендарної команди.

Так що подарувати чоловікові на День святого Валентина, щоб догодити і зробити це свято ще яскравішим? Давайте розберемося.

Тільки увагу

На День святого Валентина зовсім не потрібно купувати подарунки, вартість яких закінчується дуже багатьма нулями. 14 лютого найбільше цінується турбота, увага, любов, ласка і тепло, ніж вартість подарунка. Навіть найпростішу дрібничку, виконану у формі сердечка можна піднести своєму обранцеві так, щоб його очі засвітилися від щастя. Повірте, є подарунки, які просто неможливо купити за гроші, але цінність їх від цього не зменшується.

найдоступнішим подарунком до дня всіх закоханих абсолютно для всіх є валентинка. Будь-якому чоловікові можна подарувати оригінальну любовну листівку, або ж створити заможнє.

Ще одним досить незвичайним подарунком вважається закоханий кактус. Щоб не псувати існуюче рослина, можна виліпити подобу кактуса з пластиліну, і прикріпити його до невеликого горщика. Далі з червоного картону вирізати невеликі сердечка і за допомогою зубочисток кріпляться до пластилінової основі. При великому бажанні в середину цього витвору можна помістити вашу спільну фотографію.

Для самих настирливих і творчих особистостей надається можливість зробити СМС-атаку на свого коханого: щогодини надсилайте хлопцеві коротке повідомлення з самими ніжними і еротичними словами. За аналогією з цим привітанням можна написати багато любовних записок і розіпхати їх по кишені свого молодого чоловіка. Повірте, якщо його почуття до вас взаємні, він обов’язково це оцінить.

Всякі смакоту

Напевно, не існує такого чоловіка у всьому світі, який був би повністю байдужий до їжі. Саме Валентинів день вважається тим прекрасним приводом, коли можна порадувати свого чоловіка чимось смачненьким, продемонструвавши тим самими свої кулінарні здібності. І неважливо, що саме ви будете готувати – надайте цій страві форму сердечка і все буде чудово.

Не варто впадати у відчай тим дівчатам, які не можуть хоч щось приготувати самостійно. Купіть хоча б торт у формі серця і це вже буде невеликий плюс.

Корисності

Так як більшість сучасних молодих людей проводять 95% свого життя за комп’ютером, подарунок чоловікові на 14 лютого, повинен бути пов’язаний з цією технікою. Для цього підійдуть знімні носії пам’яті, нова відеокарта або ж кулер з підсвічуванням.

Для справжніх геймерів відмінним подарунком стане ігрова мишка, яка, до речі, коштує дуже недешево. В іншому випадку завжди можна придбати яку-небудь дрібничку, яка працює від USB. Здається, хлопець повинен оцінити міні пилосос для килимка, невеликий холодильник для пива або підставку для чашок.

Правда в силі

Якщо ви хочете бачити свого хлопця справжнім і мужнім захисником, з яким зовсім не страшно гуляти вечорами, можна подарувати йому турнік для преса, гантелі, або еспандер.

Для любителя футболу можна придбати форму тієї команди, за яку він постійно хворіє. Дуже потрібний подарунок для всіх спортсменів – спеціальний гель для тіла, який знімає м’язову напругу.

насправді в це свято можна подарувати хлопцеві абсолютно все, просто варто підійти до цього заняття творчо і не забувати про нічному часу, адже із заходом сонця час Валентина не закінчується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *