Треба зціджуватися при прийомі Достинекса

Дуже важливо розуміти, що після вживання однієї таблетки виділення молока не припиниться, і потрібно вживати препарат протягом усього періоду лактації. Таким чином, він не видаляє молоко з грудей, а лише призупиняє виділення нової порції. При цьому під час прийому препарату не можна годувати груддю дитину, так як сам процес виділення вже порушений.

Найчастіше жінок цікавить питання чи потрібне зціджуватися при прийомі Достинекса? Так, якщо нагромаджена молоко приносить дискомфорт або больові відчуття. Слід знати, що порожниною зціджувати все молоко. Слід видалити лише частина скупчився молока, до відчуття легкості.

Для того щоб усунути зайве найчастіше використовується легкий масаж, який простим натисканням виводить молоко з грудей. Таким нехитрим способом можна провести повний курс прийому препарату.

Чи можна відновити лактацію після прийому Достинекса

Після того як лікарем було поставлено рішення про припинення виділення молока, може статися і зворотне, коли потрібно відновити цей процес.

Якщо були застосовані деякі препарати відновити виділення можна лише припиненням їх вживання. Навіть у цьому випадку виділення настане не відразу, а термін відновлення буде залежати від того, який курс вже був пройде.

Якщо запитати лікаря можна відновити лактацію після прийому Достинекса, то він може порадити деякі препарати, як, наприклад, млекоин. Проте слід розуміти, що після прийому Достинекса гормональний фон буде змінено, як і порушений період минструального циклу. Додаткове вживання млекоина може дуже сильно похитнути гормональний фон жінки.

Перед початком прийому препаратів, слід ретельно проконсультуватися з лікарем щодо сумісності препаратів, і можливих ускладнень. При цьому слід уважно розповісти лікарю про наявні алергіях, на будь-який з компонентів препарату.

Якщо немає протипоказань, то відновлення процесу виділення молока цілком можливо, при цьому застосовуючи стимулюючі препарати та припинити прийом Достинекса заблоговременно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *