Вагітність та сауна: сумісні чи ні

Саме тому деякі жінки замислюються, чи можна вагітним в сауну або басейн? За рекомендаціями лікарів цього робити не варто, так як надмірний перегрів може позначитися на здоров’ї дитини, який буде відчувати сильну навантаження. До того ж у такому приміщенні відчувається сильна нестача кисню, що викликає кисневу недостатність як у втомленої матері, так і у дитини.

Якщо дівчина в положенні все ж таки вирішить піти на такий захід, то їй необхідно дотримуватися деяких правил. Не пересиджувати, при найменших ознаках поганого самопочуття необхідно виходити з приміщення, і ні в якому разі не можна пірнати в холодну воду. Швидка зміна температури погіршить ситуацію і може ще сильніше нашкодити здоров’ю матері і дитини. Під час знаходження слід одягати душові шапочки, які врятують голову від перегріву. В іншому випадку може піднятися тиск, після чого можуть виникнути порушення в розвитку серцево-судинної системи дитини.

На якому терміні вагітності можна ходити в сауну

Багато жінок дуже люблять відвідувати сауни і лазні, так як ця дія дозволяє розслабитися і трохи відпочити. Але коли жінка готується стати мамою, вона дуже серйозно підходить до всього, що відбувається з нею, тим самим запобігаючи свою дитину від зайвих навантажень і шкідливого впливу зовнішніх факторів.

Для того, щоб не викликати зайвих ускладнень, необхідно дізнатися, коли вагітним можна в сауну і за яких обставин цього робити не варто. Лікарі стверджують, що найбільшої шкоди від відвідування такого закладу можна отримати під час першого триместру. Основною причиною такого рішення стало зародження всіх життєво важливих органів. Щоб дитина могла нормально розвиватися в цей період необхідно уникати стресів і сильних навантажень, у тому числі теплових. Дуже важливо в даному випадку підтримання стабільної температури, дуже високі температури можуть сильно нашкодити слабким органам дитини і його шкірі.

Найбільш прийнятним періодом для відвідування лазні ставати початок другого і третього триместру. В такий момент процедура може зміцнити імунітет, нормалізувати обмін речовин, за рахунок високих температур і заспокоїти нервову систему. До того ж це є чудовою профілактикою варикозного розширення вен, яке дуже часто розвивається у вагітних жінок. Дуже важливо не сидіти довго, завершити знаходження в такому приміщенні після 5-10 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *