Як дізнатися знаходиться автомобіль під арештом або в заставі?

Як дізнатися заарештована чи машина? Якщо ви хочете знати, заарештований чи купується транспорт, зайдіть в інтернет. Це поки що єдиний, але не гарантує 100% успіху спосіб. Нещодавно з’явився Єдиний електронний реєстр, який дозволяє в онлайн режимі побачити цю інформацію, але, здається, що він ще проходить тестовий режим, тому гарантій немає. У ряді випадків, навіть якщо машина закладена, не завжди результат пошуку повідомить вам про це.

вся справа в тому, що законом кредитні організації ніхто не зобов’язує повідомляти цю інформацію, тому і деяких даних немає, хоча сервіс і платний.

Банки не поспішають ділитися такою інформацією з кількох причин: їм немає до цього діла, це коштує грошей і банку не цікаво, у кого знаходиться автомобіль.

Навіть якщо транспорт буде проданий, суд стане на сторону банку, а не покупця.

Радує те, що цей сервіс постійно оновлюється, а його база щодня зростає, тому можливо незабаром всі автомобілі будуть там зареєстровані.

Можуть забрати автомобіль, якщо він під арештом?

Будь-який транспорт, куплений в кредит, є майном банку до тих пір, поки не буде виплачений весь борг. При купівлі зараз багато людей цікавляться, як дізнатися знаходиться автомобіль під арештом? Ніхто не хоче залишатися в неповноцінному положенні – без грошей і без машини. З єдиним порталом погодився співпрацювати близько 90 банків, а значить знайти машину в списках закладених не так складно, але і не завжди можливо.

Якщо людина довгий час не сплачує кредит, то його автомобіль з часом стає арештованим майном, яке буде продано в рахунок оплати заборгованості. Третя особа перебуває у найгіршій ситуації, тому що після отримання виконавчого листа на руки, пристав йде вилучати майно і починається інший спір. Тепер банк і федеральна служба сперечаються, чий це автомобіль.

Можуть забрати автомобіль, якщо він під арештом? Як показує судова практика автомобіль дістається банку, а покупець залишається ні з чим. Отримати автомобіль назад неможливо, тому продаж такого транспорту вважається шахрайством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *