Як ніжно назвати дівчину?

Любов – це неповторне відчуття, яке в свою чергу вимагає щоденної і копіткої роботи і вкладень з боку кожного з пари. Особливістю цього почуття є те, що воно практично завжди виникає раптово й непомітно. Ось чому, молоді люди завжди хочуть вразити і підкорити свою кохану, а для цього намагаються бути лагіднішими і ніжними. А що в цьому випадку краще всього допомагає? Звичайно ж, компліменти, ласкаві і ніжні слова, які так люблять дівчата і готові годинами слухати їх. Адже саме ці слова є відмінним доказом любові і ніжних почуттів.

Але, не кожен чоловік знає про те, як ніжно назвати дівчину, щоб це виглядало по-справжньому гідно і ефектно. Навіть, незважаючи на те, що в даний час існує велика безліч і достаток різних фраз, але здивувати ними деколи буває дуже непросто. Ось чому чоловічій половині необхідно як слід попрацювати, але результат і щасливі очі коханої цього варті.

Як приємно назвати дівчину, щоб це виглядало нестандартно? Ось яким питанням сьогодні задається велика частина чоловічого населення. Згідно з опитуванням, проведеним дослідниками журналу «Woman Time» серед жінок та дівчат різних вікових категорій, був виявлений список найбільш популярних пестливих слів, які хочуть чути дівчата від своїх коханих.

Рейтинг ласкавих слів для улюбленої від «Woman Time».

 • По-перше, це похідні пестливі, які, як правило, беруться з самого імені дівчини. Адже саме ім’я людини є свого роду бальзамом для душі, а також мелодією, яка заспокоює і зігріває, а особливо з вуст коханого і дорого людини. Яскравих прикладів і доказів цього існує величезна безліч. Приміром, від імені Єлизавета можна утворити таке слово як Лізонька, Лизок, Лізочка. Якщо дівчині довелося щось не до душі, то ви про це дізнаєтеся, але вже будете знати та орієнтуватися в її смаки і пристрасті.
 • По-друге, це таке ласкаве слово, як «котик». Варто зауважити, що саме «котик», а не «кисонька», «кисуня», «кішечка». Згідно з опитуванням цей варіант зменшувально-ласкательного слово жінка хоче чути в свою адресу від другої половини.
 • -третє, це «сонечко». Цей варіант слова займає проміжне положення, оскільки комусь воно доставляє масу задоволення і позитивних емоцій, а хтось залишається байдужим. Все залежить від смаку дівчини.
 • -четверте, це компліменти, які є зменшувально-пестливих від тварин. Наприклад, хом’ячок, мишка. Але й тут слід бути гранично уважними і обережними, так як не кожна дівчина оцінить по достоїнству і з почуття цей комплімент. Чому? Все просто адже деякі дівчата можуть віднести його на свій рахунок в якості порівняння з тваринами. Ось поч6му, перш ніж робити такі компліменти слід якомога краще дізнатися про дівчину, а в особливості її почуття гумору.

Що стосується конкретних слів або виразів, то тут теж можна виділити список самих популярних і часто використовуваних чоловіками ласкавих слів.

  найпопулярніші ласкаві і ніжні слова.

   1.Бубочка.

    2.Мишка.
    3.Квіточка.
    4.Хуліганка.
    5.Мавпочка.
    6.Козявочка кохана.
    7.Бджілка.
    8.Принцеса.
    9.Лялечка.
    10.Рижик.
    11.Мурзилка.
    12.Життя моє.
    13.Гілочка.
    14.Лапонька.
    15.Блискуча і Пухнастик.
    16.Струнка і Улыбашка.
    17.Сердечко і Бусинка.
    18.Няша і Ягідка.
    19.Пташка і Пустунка.
    20.Снігуронька і Сніжинка.

Неважливо і не має абсолютно ніякого значення на якому з перелічених варіантів слів ви зупините свій вибір. Головне, щоб це визнання було від щирого серця, щирим і справжнім, в цьому випадку, навіть найпростіше слово буде звучати по чарівному і магічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *