Як вибрати косметику для волосся?

Проживання в сучасному мегаполісі відкладає свій відбиток на здоров’я людини. Зокрема, негативний вплив агресивного навколишнього середовища міста добре помітно на здоров’я волосся.

Мароканоил купити в Інтернеті не становить праці. Ефективні косметичні засоби допоможуть відновити тонус волосся.

Перші ознаки погіршення здоров’я волосся

Нижче буде наведено список симптомів, які вказують на необхідність негайних дій:

  • сухість шкіри голови;
  • лупа;
  • випадання волосся;
  • посічені кінці.

На перших етапах цілком можна обійтися без екстремальних заходів. Мова йде про народній медицині – лікування настоями і настоянками, рецепти яких збереглися у старшого покоління.

Відновлення здоров’я волосся може бути здійснено і в професійних салонах краси. Однак у цьому випадку, здоров’я обійдеться досить недешево.

Поради трихолог: шампунь

Професіонали рекомендують підходити до проблеми комплексно і вирішувати її поступово. Іншими словами, спочатку випишіть в блокнот всі проблеми, які є у Ваших волосся.

Далі необхідно буде підібрати найбільш підходить Вашому типу волосся косметичний набір по щоденному догляду та лікування. Консультація трихолога доступна практично кожній.

Лікар скаже, що здоров’я волосся на 90% залежить від шампуню – як він дбайливо очищає не тільки волосся, але і шкіру голови від шкірного сала.

Не варто також забувати про зволожувачах і кондиціонерах. Блиск і шовковистість волосся може бути досягнута звичайним миттям голови з застосуванням насиченого корисними мікроелементами ополіскувача.

Кожна дівчина повинна усвідомити, що зробив вигляд її волосся цілком і повністю залежить від неї самої, а не від генетики і від агресивної атмосфери промислового міста.

Регулярний і систематичний догляд допоможе подолати всі проблеми раз і навседа!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *