Як вибрати ортопедичні устілки при плоскостопості?

Ні для кого не секрет, що плоскостопье може бути зцілено без всяких операцій та інших подібних втручань. Приміром, ортопеди кажуть про те, що плоскостопье, як подовжній, так і поперечний може бути зцілено за допомогою спеціальних устілок.

Однак це не означає, що будь-який бажаючий може піти і купити собі устілки ортопедичні. Коригувальні устілки повинні призначатися виключно лікарем, після отримання відбитка ноги пацієнта.

Профілактичні та коригувальні устілки

Як вже було сказано, коригувальні устілки застосовуються безпосередньо для лікування синдрому плоскої стопи. Однак на ринку представлені і профілактичні устілки. Їх можна носити, якщо сильно втомлюються ноги.

Профілактичні устілки виготовляються з спеціалізованої субстанції, яка своїм видами нагадує гель. Іншими словами, устілка створює ефективну подушку, яка формує правильні анатомічні особливості стопи.

В особливості такі устілки рекомендуються літнім людям, хворим на цукровий діабет. У них знижується чутливість нервових закінчень стопи. З цієї причини утворюється велика кількість мозолів і натоптишів.

Переваги використання профілактичних устілок

Нижче наводиться список позитивних аспектів використання устілок:

  • здорові стопи;
  • відсутність деформацій;
  • найкраще розташування стопи у взутті (відсутність мозолів);
  • ноги менше втомлюються;
  • знижується навантаження на стопу.

В аптеці можуть бути придбані спеціальні супінатори для вагітних. Адже вага майбутньої мами на останніх місяцях вагітності значно збільшується.

Використання подібних устілок дозволяє запобігти больовий синдром в ступнях, а так само звільнення від надлишкової набряків стоп до вечора.

Треба зазначити, що коригувальні устілки вільно можуть бути придбані в аптеці. Але в цьому випадку навряд чи можна говорити про можливий позитивний ефект. Всі люди різні… Устілки, які позбавляють від плоскостоп’я, повинна підбиратися кваліфікованим ортопедом кожного пацієнта окремо.

Пам’ятаєте! Не варто купувати устілки за 20 рублів. У кращому випадку вони виявляться марними. Середня цінова категорія починається від 500 рублів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *