Як загадати бажання на Старий новий рік?

Для чисельності людей, яких зацікавить питання про бажання, загадане у ніч Нового року, пропонується перелік можливих помічників. Якщо ваша гармонійне життя вважається не повноцінною і не вистачає всього головної мрії, пора сподіватися на святкові сили або зробити все, для того щоб отримати результат.

Немає нічого цікавіше для молоді, як загадати бажання на Старий Новий рік. Часом навіть доросла людина заздалегідь продумує список своїх уявлень і уподобань, які хотілося отримати протягом наступного року. Важливо знати, впевненість в успіх насамперед допоможе в здійсненні мрії, погодитеся з тим фактом, що думка матеріальна.

Деякі стверджують, що загадувати бажання можна тільки в ніч з 31 грудня на 1 січня. Це далеке оману, яке сьогодні постараємося розвіяти.

Кілька етапів до виконання бажання

Спочатку, потрібно визначитися, яким чином повинен проводиться ритуал загадування і тільки потім планувати можливості його результату.

Підготовка

До цього ритуалу слід ретельно підготуватися, відкласти всі проблеми та думки про щось стороннє. Чоловік зобов’язаний повністю сконцентруватися на тому, чого бажає досягти в майбутньому. Вибір бажання має статися ще за кілька днів до дати ритуального дня. З усіх своїх можливих вимог, потрібно вибрати дійсно важливе. Всі стереотипи щодо цього слід відкласти, невпевненість також виключаємо. Ці два чинники істотно знижують успіх. Не соромтеся помріяти, надати бажанням віртуальну реалізацію.

Процес загадування

Рівно опівночі доведеться мрію записати на чистий аркуш паперу. Після необов’язково заповітний листок спалювати в попіл, розвіювати за вітром і виконувати інші маніпуляції. Справа не зовсім в магії або заклинання. Ви програмуєте себе на те, щоб отримати хоч найменший шанс до своєї мрії, тобто, загадавши бажання, кожен буде прагнути його реалізувати, а не навпаки, склавши руки чекати.

У головному мозку запускається механізм, що і подальший час буде відповідати надання і вибір правильного шляху до виконання. Вірте з великою твердістю, що задумане станеться, тоді результат не змусить довго чекати.

Бажання загадане – що далі?

Сидимо в очікуванні або діємо? Тут не потрібно відразу бігти витрачатися на підказки, які є в ваших думках. Людина повинна вміти підключити візуалізацію, тобто виразити своє бажання подумки і старатися про нього думати як можна частіше. Замислюйтесь про деталі, успішному результаті, позитивних емоціях. Наприклад, мріючи про вагітність, уявляйте, як носите малюка, відчуваєте його «шевелюшки», а поруч опікується люблячий чоловік.

Не забуваємо хитрувати

Магічна невелика хитрість ще нікому не завадила. Заявляйте про свої уподобання в певному кольорі на папері. Енергія написаної фрази буде збільшуватися тільки при правильно підібраному відтінку чорнила. З палітри краще вибирати тільки певні тони: жовтий – допоможе вирішити і позбутися від конфлікту; зелений – приверне фінансовий потік; фіолетовий – принесе удачу; помаранчевий – знищить негативне ставлення, думки.

Будучи підкованим в питанні про загадывании бажань – цей ритуал може виявитися професійним і кожен Новий рік за старим стилем буде приносити винятковий успіх. Не слід забувати розряджати обстановку приємними дрібницями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *