Як записати відео привітання з днем святого валентина мамі?

День Святого Валентина – це хороша можливість привітати з цим світлим святом не лише свою кохану, але і найдорожчого в світі людини, тобто маму. Якщо ви хочете, щоб ваш подарунок був яскравим, незабутнім і незвичайним, то відеопривітання з 14 лютого мамі, це саме те, що вам потрібно. Запитаєте чому? Все просто, адже це непроста листівка, а живе послання і звернення до коханого і дорогій людині. Але і тут є своя складність, пов’язана з тим, що її потрібно правильно оформити і створити. Ось чому тема, як записати відео привітання з днем святого валентина мамі є не тільки актуальною і затребуваною, а й пізнавальної, так як досвід може стати в нагоді надалі. Головне в цьому процесі, постаратися чітко слідувати всій інструкції і виконувати всі покрокові операції, тоді результат вразить не тільки маму, а й вас, всіх оточуючих.

Яку програму вибрати для створення відео листівки?

Сьогодні в сучасному існує велика кількість самих різноманітних програм, що допомагають у створенні відео послань і листівок. Варто зауважити, що у кожної програми є свої особливості, тонкощі, плюси і, звичайно ж, недоліки, про які також слід враховувати і пам’ятати, щоб зробити правильний вибір.

 • По-перше, це Sony Vegas Pro. Головна її перевага полягає в наявності російського інтерфейсу, що значною мірою полегшить і спростить вам завдання. Наступна особливість полягає в зручних і зрозумілих для самого простого користувача функціях та їх значеннях. Хоча, цю програму можна сміливо віднести до розряду професійних, але з нею зможе впоратися навіть новачок.
 • По-друге, це Movie Market. Ця програма доступна в безкоштовному додатку, причому легко скачується і без праці встановлюється на будь-який комп’ютер. До речі, для того, щоб правильно і послідовно орієнтуватися в цій програмі існує докладна інструкція на російській мові по її використанню.
 • -третє, це VirtualDubMod. Програма. Яка дозволить без зайвої витрати часу і зусиль, а також будь-яких навичок і вмінь нарізати відео на шматочки потрібного розміру.

  по-четверте, це Blender3D. Сучасна і корисна програма, дозволяє зробити запис в 3D. У результаті виходить оригінально і незвично.

 • -п’яте, це Фотошоу. Також вважається одним з найбільш оптимальних безкоштовних версій російською мовою. Головною рисою є те, що ви самі не помітите, як швидко пролетить час, так як весь процес дуже забавний і веселий, при цьому доставить масу позитивних емоцій.

Інструкція створення листівки в Movie Market.

   1.Підбір музики, що відповідає опису і тематиці послання.
   2.Вибір фотографій, які будуть використовуватися в листівці.
   3.Робота з програмою. Перш за все, її необхідно завантажити та встановити на ваш ПК.
   4.Запуск програми. Спочатку натискаємо на кнопку «Імпорт мультимедіа» і завантажуємо підготовлені файли.
   5.Натискаємо на аудіофайл і перетягуємо його в розділ під назвою «Звук і музика», який розташований у нижній частині програми. Аналогічним способом в розділ «Відео» додаємо всі фотографії. Але пам’ятайте, що картинки необхідно заздалегідь розташувати в потрібній послідовності.
   6.Застосування режиму і такий налаштування, як «Розкадровка». Саме цей режим допоможе створити цілісність всієї листівки, а самі фотографія і зображення будуть перемикатися в плавному і послідовному режимі. Для цього слід акуратно перетягнути значок переходу і встановити його між кадрами.
   7.Вибір і установка тривалості зображення кожного кадру.
   8.Використання різноманітних, в залежності від вашого смаку і побажань, спецефектів.
   9.Застосування титрів в кінці листівки або ж на самому початку. Для їх створення необхідно скористатися налаштуванням під ім’ям «Назви і титри». Головне, підібрати гарне слова. Вислови або ж навіть чотиривірш, яке обов’язково повинно запам’ятатися на довгі роки. Адже саме від цього ваше послання стане ще цінніше і дорожче.
   10.Обов’язковий попередній перегляд. У тому випадку, якщо вас все влаштовує, то результат слід зберегти.

Ваше відео привітання готово і можна сміливо радувати і дивувати маму, якій неодмінно сподобатися те, що ви зробили самі, своїми руками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *