Яка має бути дівчина?

Яка має бути дівчина в сучасному світі, щоб повністю відповідати ідеалу, який малює для себе кожен чоловік? Відразу хочеться сказати, що у кожного чоловіка свій ідеал і уявлення про жіночу красу, для багатьох це, насамперед душевний і внутрішній світ, а іншим подобається зовнішня оболонка.

Хоча сьогодні такий портрет ідеальної дівчини нового століття з легкістю можна намалювати, якщо зібрати всі побажання чоловіків. Але все ж, якщо узагальнити, то для чоловіків на перше місце і найбільш важливими є такі якості і риси характеру, як приваблива зовнішність, сексуальність, розум, невибагливість, стабільність у всіх її проявах.

Ідеал дівчини очима чоловіків.

  • По-перше, це приваблива зовнішність. Варто зауважити, що дівчині необов’язково бути фотомоделлю. У неї має бути своя родзинка і особливість у рисах, які притягували погляди чоловіків як магніти, роблячи тим самим її по-справжньому чарівною і неповторною. Саме тому кожна дівчина повинна знайти у себе цю особливість і намагатися злегка підкреслити і виділити, а ні в якому разі не подрожать тим особам і образів, які постійно красуються на обкладинках модних журналів. Адже, на думку більшості чоловіків всі ці образи є штучними, нудними і нецікавими на відміну від тих осіб, які зустрічаються на вулиці. Запитаєте чому? Все просто адже це природна краса, яка в даний час цінується найбільше. Ось чому дівчина повинна бути природною, сама собою.
  • По-друге, розум. Дівчина повинна бути розумною, ерудованої, здатної підтримати бесіду на будь-яку тему, бажано ту, в якій чоловіка нема рівних, щоб він міг побачити і відкрити у вас приховані таланти. А от якщо дівчина не знає найелементарніших і простих речей, то чоловікові просто буде нудно, адже загальної теми для розмови немає навіть, незважаючи на те, що у неї дуже гарненьке личко, і вона зачаровує своєю красою всіх зустрічних чоловіків.
  • -третє, це характер. Звичайно ж, чоловіки люблять слухняних і чемних дівчат, які у всьому потурають, слухаються їх і погоджуються з кожним їх думкою, не маючи при цьому своєї точки зору, а також можливість відстояти свої інтереси. Можливо, це і так, але з легкістю, можна сказати, що така дівчина стане дуже нудною для чоловіка. Ось чому дівчина завжди повинна вміти постояти за себе, іноді посперечатися з чоловіком, тобто проявити свій характер, щоб у результаті вони прийшли до єдино вірного і правильного думку і висновку, який буде оптимальним для них двох. Але пам’ятайте, це не означає, що потрібно влаштовувати скандали, сварки і бійки, жінка повинна мати на озброєння декілька прийомів і секретів, проти яких чоловік навряд чи зможе встояти.
  • -четверте, це вірність і відданість одній людині. В даний час саме ці якості вважаються найбільш цінними і значущими у всіх відносинах між чоловіком і жінкою. Дівчина в чоловічому розумінні – це берегиня сімейного вогнища, тому їй ні в якому разі не дозволено вести себе неналежним чином, а тим більше зраджувати чоловіка. Адже всім добре відома така давня думка, як те, що якщо змінить чоловік – нічого страшного не станеться, а от дружина, то в один момент зруйнуватися вся сім’я. Ось тому, якщо жінка полюбила, то зобов’язана зберігати вірність і відданість одному чоловікові, проявляти про нього турботу і берегти його, адже саме цих якостей і виходить справжня, міцна та дружна родина, якій не страшні ніякі труднощі і негаразди.

З усього вище перерахованого можна зробити висновок, що дівчина в першу чергу повинна викликати у чоловіка яскраві і позитивні емоції, але, ні в якому разі жалість, співчуття і негативну енергетику, які, насамперед, лякають і відштовхують сильна стать. Тому дівчата, якщо ви хочете сподобатися молодій людині, то не варто мучити і катувати себе різними дієтами і косметичними процедурами, щоб наслідувати популярним актрисам, будьте самі собою, адже це є ваша індивідуальність, з якої і складається неповторний образ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *