Яким повинен бути чоловік?

Любов – це, мабуть, одне з головних і найбільш незабутніх почуттів у світі, який може виникнути між чоловіком і жінкою. Кожна жінка мріє зустріти свій ідеал, який вона сама собі намалювала. Звичайно ж, це не завжди виходить, та й навряд чи, можливо, можуть помітити деякі. Але все ж, у кожної свій портрет, який повинен бути чоловік у сучасному світі в її понятті і розумінні.

Варто зауважити, що навряд чи можна зустріти два однакових ідеалу, адже кожна малює свій образ, хоча деякі риси все-таки будуть збігатися і перетинатися.

Основні якості, якими повинен володіти справжній чоловік.

  • По-перше, сильний і вольовий. Іншими словами, він у всіх сенсах, тобто фізично, морально і душевно повинен бути сильніше, ніж його кохана, інакше він просто перетвориться на хлопчика на побігеньках, виконуючого будь-який каприз, при цьому забувши про свої достоїнства. Варто зауважити, що сила і воля закладені в чоловікові ще з давніх часів, коли виходила небезпека і загроза від диких тварин, і чоловік був єдиним захисником будинку. Саме тому не слід намагатися щось змінити, адже це закладено природою.
  • По-друге, привабливість і сексуальність. Ще кілька років тому існувало таку думку або навіть стереотип, що чоловікові необов’язково бути красивим. Але це зовсім не так, чоловік повинен бути привабливим зовні і всередині, причому мова йде не про симпатичному обличчі, а про справжніх якостях і рисах сильної духом людини.
  • -третє, цілеспрямований. Кожна людина обов’язково повинен має перед собою мету, ту до якої він повинен прагнути протягом усього життя. Іншими словами, він повинен розуміти, де головне і другорядне. Потрібне і непотрібне, при цьому не звертаючи уваги ні на які дрібниці і чітко слідувати до своєї заповітної мрії. Але це не означає, що його нічого не повинно хвилювати і цікавити крім цієї мрії, чоловік обов’язково повинен чимось займатися і захоплюватися, щоб просто-напросто розвіюватися і відпочивати.
  • В-четвертих, добрий і турботливий. Напевно, жодна жінка не полюбить егоїстичного чоловіка, який на перше місце ставить себе і свої бажання. Представник сильної статі, перш за все, повинен думати про свою кохану, про те, як зробити її по-справжньому щасливою, щоб кожен день, проведений поруч з ним, перетворювався в чарівну, а не злий і похмуру казку. Як правило, будь-яка жінка цінує в чоловіку турботу і бережливе до неї ставлення, їх дітям. Адже саме для дітей, тато повинен стати справжнім авторитетом, рідним, коханим і дбайливою людиною, який завжди в скрутну хвилину прийде на допомогу і завжди буде поруч.
  • -п’яте, акуратність. Чоловік ні в якому разі не повинен бути неохайним і неохайним, знати, де і в якому місці знаходяться його речі. Іншими словами, жінка не повинна і просто не зобов’язана перетворюватися в його маму, яка постійно стежить за чистотою речей, а після розкладає їх по поличках. Все це, особливо за інтимними та особистими речами чоловік зобов’язаний робити і контролювати сам.
  • -шосте, розумний. Причому це властивість у чоловіків має, мабуть, займати лідируюче положення серед всіх інших. Адже навряд чи хто-небудь захочеться спілкуватися і мати справу з дурним, нудним і нецікавим молодим чоловіком, з яким фактично не про що поговорити. Необов’язково мати вищу освіту, щоб бути захоплюючим і ерудованим співрозмовником, потрібно просто бути розумним, мати свою точку зору та відстоювати її.
  • В-сьомих, успішний як у кар’єрі, так і на особистому фронті. Саме від успіху залежить, в якій мірі реалізується потенціал чоловіка. Всім відомо, що якщо чоловік не зміг ніде себе реалізувати або у нього щось не виходить, все йде не так, як треба, то він обов’язково буде нервовим, дратівливим, агресивним. А на якому це позначиться в першу чергу, звичайно ж, на коханою і сім’ї.
  • В-восьмих, мати власну думку. Незалежно від того з ким спілкується чоловік, він ні в якому разі не повинен відмовлятися від своїх слів, бажань. Адже інакше він перетворюється в простого підкаблучника, який з усім погоджується, а надалі з ним буде просто нудно і нецікаво.

Це, мабуть, основні якості, які жінки хочуть бачити в своєму обранцеві. А ось, що стосується зовнішності, тут у кожного свій індивідуальний портрет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *